Sıkça Sorulan Sorular

Neden fiyatları göremiyorum?

Fiyatları görebilmek için üye başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra fiyatları görebilirsiniz.


Nasıl üye olabilirim?

Sağ üst kısımda bulunan 'Üye Ol' butonuna tıklayarak açılan sayfada kişisel bilgilerinizi girerek başvuruda bulunabilirsiniz.


Üyeliğim ne zaman aktif olur?

Üye başvurusu yaptıktan sonra müşteri temsilcilerimiz en geç 2 iş günü içerisinde üyeliğinizi aktif edeceklerdir.


Şifremi unuttum, nasıl değiştirebilirim?

Sağ üst kısımda bulunan ‘Üye Girişi’ butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada ‘Şifremi Unuttum’ butonuna tıkladıktan sonra e-posta adresinize gönderilecek linkle şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.


Görünen fiyatlar tekli ürün fiyatları mı?

Ürün liste sayfalarında gördüğünüz fiyatlar adet fiyatlardır. Ürün detay sayfasına girdiğinizde ürün eğer paketli satılıyorsa paketli fiyatlarını görebilirsiniz.


Ürünlerin hepsi çoklu mu satılıyor?

Paketli satılan ürünlere tıkladığınızda detay sayfasında paket içeriği yazmaktadır. Eğer paket sayısı yazmıyorsa ürünler tekli olarak satılmaktadır.


Kapıda ödeme var mı?

Kapıda ödeme bulunmamaktadır. Ödemelerinizi kredi kartı ve havale-EFT yöntemiyle yapabilirsiniz. Kredi kartlarına 3 ayı vade farksız olmak üzere 9 aya kadar taksit imkanımız bulunmaktadır.


Yurt dışına gönderim yapıyor musunuz?

Evet, sitemizden oluşturacağınız siparişlerinizi ister çalıştığınız kargo firmasıyla ister anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla, dilediğiniz yere gönderiyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.